Hoogste bod

€ 0,01
0%
50%
100%
0%

Direct kopen: € 329,00

Tijd

Bieder

Omschrijving Nintendo Switch Lite Grijs - Startpakket

Productinformatie

Plus- en minpunten

+ De nieuwe Nintendo Switch Lite is lichter en compacter dan de 'normale' Switch, waardoor je hem eenvoudiger meeneemt op reis in de case en je onderweg The Legend of Zelda speelt.

+ De batterij van de Switch Lite gaat ongeveer een uur langer mee in vergelijking tot de 'normale' Nintendo Switch.

+ De vier knoppen van de linker Joy-Con zijn vervangen door een vierpuntstoets, waarmee je meer precisie hebt.

- De Nintendo Switch Lite is in tegenstelling tot zijn voorganger niet aan te sluiten op de televisie en daardoor speel je The Legend of Zelda niet op tv.

- De Switch Lite heeft vaste knoppen, vanwege het ontbreken van Joy-Cons met rumble en bewegingsdetectie heb je voor een klein aantal games een extra draadloze controller nodig.

Productomschrijving

Let op: PEGI leeftijd voor de bijgevoegde game is 7+.

Speel The Legend of Zelda: Link's Awakening met de nieuwe Nintendo Switch Lite die je in de Nintendo Switch Lite Travel Case overal mee naartoe neemt. De Switch Lite is compacter dan zijn voorganger, waardoor je de Nintendo handheld in de Case stopt en deze zonder te beschadigen in een tas stopt. Ook zijn de controllers aan beide zijkanten van het apparaat nu in de behuizing verwerkt, waardoor je ze niet meer loskoppelt. Bijna alle games van de Nintendo Switch zijn ook gewoon speelbaar op deze Lite versie. Ga dus op avontuur in The Legend of Zelda en speel jouw favoriete Nintendo titels.

Let op: de Nintendo Switch Lite is in tegenstelling tot 'normale' Switch niet aan te sluiten op een tv. Ook zijn de controllers niet ontkoppelbaar, waardoor je voor games zoals 1-2 Switch een extra set draadloze Joy-Cons nodig hebt.

Specificaties Nintendo Switch Lite Grijs - Startpakket

Alles eenvoudig onder elkaar op een rijtje

Product

Kavelnummer                                  78
Merk                                                 Nintendo
Garantie                                           2 jaarCarry-in-garantie

Console eigenschappen

Computerplatform                            Nintendo Switch Lite
(In-game) beeldresolutie                  720p
aanbevolen voor Virtual reality         Nee

Opslagcapaciteit

Totale opslagcapaciteit                       32 GB
Geheugen uitbreidbaar                      Ja, tot 2 TB
Geheugen :                                        Vervangen en bijplaatsen

Connectiviteit

Wifi ingebouwd                                  Ja
Wifi standaarden                               Wireless AC
Bluetooth                                           Ja
Bluetooth-versie                                 4.1

Meegeleverde accessoires

Standaard meegeleverd                     Handleiding, Stroomkabel

Fysieke eigenschappen

Kleur                                                     Grijs
Gewicht                                                 275 g