Hoogste bod

€ 5,00
0%
50%
100%
0%

Direct kopen: € 42,99

Tijd

Bieder

Omschrijving : Schilderij: Red wine

Kavel : Schilderij: Red wine
Kavelnummer :  297

De uiteindelijke kavelprijs is:
-Exclusief 5% opgeld.
-Exclusief verzendkosten. (Indien verzonden)

De naam van het schilderij is ' Red wine'

Afmetingen:  50 × 40 cm.

Gemengde techniek:  Acrylverf,  olieverf op doek.
Ingelijst.

Kunstenaar: Maia Siradze

Elk bod verhoogt de kavelprijs met €5,-

Specificaties : Schilderij: Red wine

Alles eenvoudig onder elkaar op een rijtje

Kavel : Schilderij: Red wine
Kavelnummer :  297

-Exclusief 5% opgeld.

Afmetingen:  50 × 40 cm.

Gemengde techniek: acrylverf,  olieverf op doek.
Ingelijst.

Kunstenaar: Maia Siradze